Scheveningen 1

GVVV - SVV Scheveningen
Zaterdag 1 februari
aanvang 14:30 uur

Sportpark Panhuis 
Verlengde Sportlaan 2
3905 AE Veenendaal

Superfan Poster

de Schollekoppen

Pupil van de week

Programma

 
    Programma woensdag 29 januari 2020  
haagl.cup 19:30 Die Haghe JO15-1 - Scheveningen JO15-1  
haagl.cup 19:00 Scheveningen JO13-1 - VCS JO13-1  R. Keizer - veld 1
haagl.cup 18:30 Scheveningen JO12-1 - VUC JO12-1  veld 2A
           
    Programma zaterdag 1 februari 2020  
2e Div. 14:30 GVVV - Scheveningen  
Hfd kl.  12:30 FC 's-Gravenzande 2 - Jong Scheveningen  H.J.A. van der Maat
3e kl. 12:00 Te Werve 2 - Scheveningen 3 A.A. Ghorghy 
7e kl.  12:30 LYRA 8 - Scheveningen 4  
8e kl. 14:30 Scheveningen 5 - Oosterheem 6  
8e kl.   Scheveningen 6 - Ariston'80 15 uitgesteld  
Hfd kl.  12:15 Rijnvogels JO19-1 - Scheveningen JO19-1 H. Ravensbergen 
1e kl. 12:15 Scheveningen JO17-1 - HVV JO17-2  
4e kl.  14:30 Scheveningen JO17-2 - SVH JO17-1  
2e kl.  08:30 Die Haghe JO15-1 - Scheveningen JO15-1  
4e kl.  12:30 Scheveningen JO15-2 - LYRA JO15-3  
1e kl. 12:30 Blauw-Zwart JO13-1 - Scheveningen JO13-1  
4e kl. 09:00 FC Gravenzande JO13-3 - Scheveningen JO13-2  
2e kl. 09:30 Scheveningen JO12-1 - WIK JO12-1  
3e kl. 11:00 Scheveningen JO12-2 - Leidschenveen JO12-3  
4e kl. 09:45 FC Gravenzande JO12-5 - Scheveningen JO12-3  
4e kl. 10:15 Woerden JO12-3 - Scheveningen JO12-4  
1e kl. 09:30 Scheveningen JO11-1 - Die Haghe JO11-2  
4e kl. 10:30 Semper Altius JO11-3 - Scheveningen JO11-2  
4e kl. 09:00 REMO JO11-1 - Scheveningen JO11-3  
1e kl. 11:30 Scheveningen JO10-1 - HMC JO10-1  
2e kl. 09:30 HBS JO10-3 - Scheveningen JO10-2  
4e kl.  11:00 Quick JO10-2 - Scheveningen JO10-3  
4e kl.  10:30 Scheveningen JO10-4 - Die Haghe JO10-5  
2e kl. 09:00 Loosduinen JO9-1 - Scheveningen JO9-1  
3e kl.  10:30 Scheveningen JO9-2 - Ster, de JO9-1  
5e kl. 09:30 Scheveningen JO9-3 - REMO JO9-2  
5e kl. 08:30 DUNO JO9-3 - Scheveningen JO9-4  
Hfd kl.  10:00 GDA JO8-1 - Scheveningen JO8-1  
3e kl. 08:30 WIK JO8-2 - Scheveningen JO8-2  
4e kl.  09:30 Scheveningen JO8-3 - Quick JO8-5  
1e kl. 11:00 Scheveningen JO7-1 - Forum Sport, JO7-3  
1e kl. 11:20 Forum Sport, JO7-4   Forum Sport, JO7-3  
1e kl. 11:40 Forum Sport, JO7-4 - Scheveningen JO7-1  
4e kl. 14:30 Scheveningen VR1 - Nootdorp VR1  
2e kl. 10:00 ADO Den Haag MO17-1 - Houtwijk sv JO16-1  
           
    Programma woensdag 5 februari 2020  
haagl.cup 19:00 Scheveningen JO17-1 - DSVP JO17-1  
           

Ligging van de terreinen