Scheveningen 1


SVV Scheveningen - VV Katwijk
Zaterdag 24 augustus
Aanvang 14.30 uur

Sportpark "Houtrust"
Arie de Jager Veld

Laan van Poot 38-C
2566 EC Den Haag

Wedstrijdbal
geschonken door:

CORNELIS VROLIJK / JACZON

———————————————-

Sponsor Man of the Match:

-

Superfan Poster

de Schollekoppen

Pupil van de week

Programma

 
    Programma woensdag 21 augustus 2019  
vrsch 20:00 Scheveningen JO19-1 - Wilhelmus JO19-1 M. Pronk 
           
    Programma zaterdag 24 augustus 2019  
2e Divisie 14:30 Scheveningen  - Katwijk F.R. de Winter 
vrsch 11:45 Jong Scheveningen  - SVC'08 2 B. Ozdemir 
vrsch 13:00  Scheveningen 3 - TAC'90 3 (zon) M. vd Wilden 
vrsch 12:30 Scheveningen 5 - Scheveningen 6  
toernooi 09:30 Scheveningen JO19-1, 17-1, 15-1 en 13-1 toernooi bij SVC'08
training 10:00 ADO MO17 - training  
training 10"00 ADO MO15 - training  
           
    Programma woensdag 28 augustus 2019  
vrsch 20:00 Scheveningen JO19-1 - DSVP JO19-1  
vrsch 19:00 Scheveningen JO13-1 - SVC'08 JO13-1  
           
    Programma zaterdag 31 augustus 2019  
2e Divisie 15:30 HHC Hardenberg - Scheveningen  
beker 11:45 Jong Scheveningen  - DoCoS 2  
beker 13:00 Scheveningen 3 - Valken'68 3  
beker 12:15 Scheveningen 4 - Honselersdijk 8  
beker 15:00 Scheveningen 5 - SVC'08 10  
beker 14:00 Scheveningen 6 - Wilhelmus 4  
beker 14:30 RKAVV JO19-1 - Scheveningen JO19-1  
beker 14:30 Scheveningen JO17-1 - Die Haghe JO17-2  
beker 10:15 Scheveningen JO17-2 - HVV JO17-3  
beker 10:00 Scheveningen JO15-1 - Quick Steps JO15-1  
beker 12:00 GDA JO15-1 - Scheveningen JO15-2  
beker 08:30 Scheveningen JO15-3 - Nootdorp JO15-3  
beker 08:30 Scheveningen JO13-1 - HVV JO13-2  
beker 11:00 Scheveningen JO13-2 - Quick JO13-4  
beker 08:30 Scheveningen JO12-1 - Verburch JO12-1  
beker 11:15 Scheveningen JO12-2 - ODB JO12-1  
beker 11:15 Scheveningen JO12-3 - Die Haghe JO12-4  
beker 09:45 Scheveningen JO12-4 - WIK JO12-3  
beker 09:45 Scheveningen JO11-1 - Quick JO11-3  
beker 10:00 HVV JO11-7 - Scheveningen JO11-2  
beker 10:20 HVV JO11-8 - Scheveningen JO11-3  
2e kl. 11:00 Den Hoorn JO10-3 - Scheveningen JO10-1  
3e kl. 10:00 Scheveningen JO10-2 - Die Haghe JO10-4  
4e kl.  09:00 Scheveningen JO10-3 - Quick JO10-2  
4e kl.  09:20 Die Haghe JO10-8 - Scheveningen JO10-4  
Hfd kl.  10:30 HVV JO9-1 - Scheveningen JO9-1  
3e kl. 08:30 HBS JO9-4 - Scheveningen JO9-2  
5e kl. 09:30 Forum Sport JO9-4 - Scheveningen JO9-4  
1e kl. 09:00 Scheveningen JO8-1 - Forum Sport JO8-2  
2e kl. 09:30 HVV JO8-2 - Scheveningen JO8-2  
4e kl.  08:30 HBS JO8-7 - Scheveningen JO8-3  
beker  14:30 Scheveningen VR1 - HPSV VR1  
           

Ligging van de terreinen