Scheveningen 1


NACOMPETITIE
Quick - SVV Scheveningen


Woensdag 30 mei

Aanvang 20.00 uur

Sportpark Nieuw Hanenburg
De Savornin Lohmanlaan 215
2566 BZ Den Haag ZH

Superfan Poster

de Schollekoppen

Pupil van de week

Christian Den Heijer

Klik hier

Programma

 
M.i.v. 23 april kunnen veld 4 en 5 niet meer gebruikt worden. Deze velden worden ingezaaid.
           
    Programma zaterdag 26 mei 2018  
3e Div. 14:30 Scheveningen - Jong FC Volendam A. Bos
1e kl.  12:00 UVS 2 - Scheveningen 2 B. Blikman 
3e kl.  12:00 Ariston'80 2 - Scheveningen 3 R.L.W. Wessel 
5e kl.  14:00 Ariston'80 5 - Scheveningen 4  
8e kl. 15:00 Honselersdijk 10 - Scheveningen 5  
8e kl. 14:45 Scheveningen 6 - LYRA 14 N. Nastoski 
1e kl.  14:30 Scheveningen JO19-1 - Meerburg JO19-1 J.J.J. v. Slooten
Hfd kl.  12:30 Scheveningen JO17-1 - Rijnsb.Boys JO17-1 H.N.L. de Jong 
4e kl.    Scheveningen JO17-2 - RKDEO JO17-6 verplaatst naar 9-6 
2e kl.  13:00 Scheveningen JO15-1 - SVH JO15-1 R. Vis 
4e kl.  11:15 Blauw-Zwart JO15-4 - Scheveningen JO15-2  
4e kl.  11:45 Scheveningen JO15-3 - Gravenzande JO15-5 M. v. Meekeren 
6e kl.  12:30 Sc Monster JO15-6 - Scheveningen JO15-4  
1e kl. 10:15 Schipluiden JO13-1 - Scheveningen JO13-1 M. Bernard
8e kl.   09:30 Scheveningen JO13-3 - Gravenzande JO13-8  
3e kl.  09:30 Sportlust '46 JO12-3 - Scheveningen JO12-2  
1e kl. 11:00 Scheveningen JO11-1 - DSO JO11-2  
4e kl.  11:00 Scheveningen JO11-2 - Quick JO11-4  
7e kl.  10:00 Scheveningen JO11-3 - GDA JO11-4  
9e kl. 09:30 Zoetermeer JO11-7 - Scheveningen JO11-4  
1e kl.  08:30 Westlandia JO10-2 - Scheveningen JO10-1  
1e kl.  12:30 HVV JO10-3 - Scheveningen JO10-2  
3e kl.  10:00 Scheveningen JO10-3 - Wilhelmus JO10-7  
1e kl.  09:00 Vitesse Delft JO9-1 - Scheveningen JO9-1  
4e kl.  10:30 Scheveningen JO9-2 - Die Haghe JO9-3  
5e kl. 09:30 GSC ESDO JO9-4 - Scheveningen JO9-3  
7e kl.  10:30 Scheveningen JO9-4 - Oliveo JO9-4  
9e kl. 09:30 Scheveningen JO9-5 - HVC'10 JO9-6  
Hfd. kl.  09:30 Scheveningen JO8-1 - Laakkwartier JO8-1  
1e kl.  10:00 REMO JO7-1 - Scheveningen JO7-1  
3e kl.  14:30 Zuidland VR1 - Scheveningen VR1  
           
    Programma zaterdag 2 juni 2018  
  08:30 Thuis toernooi voor Scheveningen JO8 en JO9    
  11:30 Thuis toernooi voor Scheveningen JO10 en JO11  
  14:30 Thuis toernooi voor Scheveningen JO12 en JO13  
           
    Programma maandag 4 juni 2018  
    Veld 3 uit (20/8 in)      
           
    Programma woensdag 6 juni 2018  
2e kl. 19:00 Leidschenveen JO12-3 - Scheveningen JO12-1  
           

Ligging van de terreinen